Tradice od roku 1991

Společnost Eichler BUS

O nás

Firma byla založena v roce 1991 pod názvem Eichler Milan autobusová doprava. Od samého začátku jsme firma rodinná a zabýváme se individuální dopravou osob v tuzemské, zahraniční, kongresové a incomingové dopravě. V průběhu let jsme se zařadili mezi významné dopravce na českém trhu a navázali spolupráci s velkým množstvím cestovních kanceláří a firem. Spokojenost našich klientů nás přesvědčila o správné cestě, kterou jsme se dali. 1.4.2006 byla založena firma EichlerBUS s.r.o.

Protože našim hlavním zájmem je bezpečnost a spokojenost našich klientů, rozšířili jsme naše služby o servisní činnost tak, aby naše autobusy byly vždy spolehlivé a v řádném technickém stavu.

V současné době máme 8 luxusních autobusů, značky Setra, Mercedes, Neoplan. Všechny naše autobusy jsou zakoupeny jako nové, v maximální výbavě.

V roce 2007 jsme začali stavět vlastní technické zázemí, které bylo na konci roku 2008 úspěšně otevřeno.

Vzhledem k tomu, že nás zajímá zkvalitňování námi nabízených služeb, otevíráme v roce 2009 novou cestovní kancelář, abychom našim stávajícím i novým klientům mohli nabídnout vlastní produkty v oblasti poznávacích a relaxačních zájezdů.

Přeji Vám bezpečné a pohodlné cestování

Eichler Milan
jednatel