dovolená

ID: 590904

Na Silvestra do termálních lázní Harkány ****

Termín: 28.12. (Po) - 02.01. (So) 2021

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Dle programu

Cena: 4 100 Kč

Poloha

Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku. Město Harkány leží v jihozápadním cípu země, před větry chráněném pohořím Villány. Klimatické podmínky jsou téměř mediteránní. Průměrná roční teplota je 10,9°C, průměrné roční srážky 707 mm a sluneční hodiny dosahují ročně počtu 1970. Harkány jsou přímo vedle řeky Drávy, která zde tvoří hranici s Chorvatskem. Vzdálenost od Pécse je 27 km a od Budapešti 242 km. Celosvětově uznávané léčebné lázně v městě Harkány byly objeveny v r. 1823. V nádherném parku lázní o rozloze 13 ha jsou rekreantům k dispozici tři bazény na koupání, dva termální bazény, plavecký bazén s vodní hladinou jako zrcadlo a bazén pro děti. V dětském bazénu o hloubce 70 cm s křišťálově čistou vodou si Vaše děti užijí hodně legrace. Každý člen rodiny zde najde vhodnou zábavu. Třípatrové, zastřešené, zrekonstruované léčebné lázně s vodní plochou o velikosti 2098 m čtverečních léčivé vody slouží najednou 2500 návštěvníkům. V druhém patře léčebných lázní jsou umístěny bazény jacuzzi, vodní masáž, finské sauny a parní komory. Zastřešení této atraktivní části lázní je provedeno posuvnou střešní konstrukcí. V léčebných a termálních lázních celoročně nabízíme návštěvníkům široké spektrum služeb.

Program

Na Silvestra do Maďarských termálních lázní

 

Vážení klienti, rádi bychom vám nabídli po vánočním hodování, silvestrovský pobyt v maďarských termálních lázních Harkány, aby jste zregenerovali tělo, a do nového roku vstoupili v plné síle.

K tomu vám určitě dopomůžou místní lázně z nejlepší léčivou vodou v Maďarsku.

Po. 28.12. Odjezd v ranních hodinách z ČR, cestou zastávka v hlavním městě Maďarska Budapesti, příjezd do Harkány v podvečer.Večeře, ubytování.

Út.29.12 Po snídani celodenní pobyt v lázních, večeře v hotelu, nocleh.

St.30.12. Po snídani pro zájemce polodenní výlet do vinařské vesnice Villany, vinné sklípy, možnost ochutnávky a nákupu vína, muzeum vína, unikátní sochařská galerie pod širým nebem, zastávka v městečku SIKLÓS s hradem a oblíbenou tržnicí. Odpoledne návštěva lázní, večeře v hotelu, nocleh.

Čt. 31.12. po snídani dopolední návštěva lázní, odpoledne pro zájemce výlet do starobylého universitního města PÉCS , památky z doby turecké okupace. Večer silvestrovský program v hotelu, živá hudba, tanec, večeře, půlnoční raut a spousta zábavy.

Pá.1.1. Po pozdní snídani relaxace a osobní volno, odpoledne návštěva lázní, večeře v hotelu, nocleh.

So. 2.1. Po snídani naložení zavazadel a odjezd směr ČR. V podvečer příjezd do Prahy.

Upozornění:

Pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak, minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 30. CK EichlerBUS s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení zájezdu do 7 dní před uskutečněním zájezdu v případě nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
 

Ubytování

Divina Boutique Hotel je nově otevřený 4hvězdičkový hotel cca250m od lázeňského areálu.Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem, soc.zařízením se sprchovým koutem, fénem, TV/SAT, trezorem.

Luxusní apartmány se nacházejí cca 100-250m od lázeňského areálu. Všechny apartmány jsou vybaveny povlečením, kuchyňkou s lednicí a nádobím, sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, TV/SAT.

Cena zahrnuje

5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji  (Divina Boutique Hotel **** s polopenzí formou bufetu, silvestrovská oslava), nebo 5x ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu (lux.apartmány bez stravy), výlety do okolí, doprava autobusem, služby delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu cca 43,-Kč/os/noc, platí se při příjezdu, vstup do lázeňského areálu,  stravu a silvestrovskou oslavu při ubytování v lux.apartmánu, pojištění léčebných výloh vč.poj.storna.

nástupní místa

Nástupní místa:

7:00h Praha ul.Na Florenci, 7:30h Benešov vlak.nádraží, 8:00h Divišov náměstí,

 8:30h Vlašim vlak.nádraží, 10:00h Brno aut.nádraží naproti hotelu Grand.

V případě zájmu, můžou také klienti nastoupit v Humpolci, Jihlavě a Břeclavi.

Nástupní místa za příplatek:

300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor

350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín

380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec,  Most, Teplice,

                           Ústí nad Labem

Minimální počet 4 osoby na svoz.

Trasy nástupních míst mohou být vzájemně kombinovány. 

28.12. (Po) - 02.01. (So) 2021 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu ve dvoulůžkovém luxusním apartmánu bez stravy
Dle programu
Autobus/Více odjezdových míst
-4 100 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Harkány
HotelNa Silvestra do termálních lázní Harkány
cena za osobu ve dvoulůžkovém luxusním apartmánu bez stravy
Termín28.12.2020 - 02.01.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Vytvářím objednávku...