dovolená

ID: 906842

USA - Východní pobřeží, Zámořské území Velké Británie, Portugalsko, Španělsko, Francie, Itálie z New Yorku na lodi Norwegian Getaway ****+

Termín: Není vybrán.

Trasa plavby
USA - Východní pobřeží, Zámořské území Velké Británie, Portugalsko, Španělsko, Francie, Itálie
Popis lodě

V roce 2014 přibyla do flotily Norwegian Cruise Line loď Norwegian Gateway, která přináší dokonalou kombinaci těch největších vymožeností, které může společnost nabídnout, a nezapomenutelných destinací, jež na svých plavbách navštíví.

The Waterfront je inovativní, 400 metrů dlouhá promenáda pod širým nebem, navržená tak, aby hosty ještě více propojila se širým oceánem. K propojení lidí navzájem pak slouží 678 Ocean Place, otevřený prostor rozprostřený hned na třech palubách s kasinem, restauracemi, bary a spoustou zábavy.

Na lodi je hned 28 různých možností stravování a ze široké škály kulinářských zážitků si tady vybere skutečně každý. Menu hlavní restaurace Savour se mění každý den, nechybí ale ani speciality šéfkuchaře, ke kterým jsou servírována pečlivě vybraná vína. Shanghai´s je asijský nudlový bar, Cagney´s zase americký steak house. La Cucina nabízí prvotřídní italské speciality, Le Bistro kuchyni francouzskou, Teppanyaki se orientuje na Japonsko a ty nejčerstvější mořské plody a ryby připraví Ocean Blue.

O zábavu na palubě se stará Vodní park s pěti vodními skluzavkami včetně Free Fall, nejrychlejší skluzavky na moři. Příznivcům aktivního trávení volného času se bude líbit v několikapatrovém sportovním komplexu nebo v Pulse fitness centru, ti, kteří dají přednost relaxaci, ocení naopak lázně Mandara, solnou jeskyni a termály. Samozřejmostí jsou večery plné muzikálových, hudebních, tanečních a dalších vystoupení, stejně jako bohatý program pro děti všech věkových kategorií. O tom, co se na lodi děje, pak mají hosté přehled díky speciální mobilní aplikaci.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 145.655Délka lodě (v metrech): 325,61Šířka lodě (v metrech): 51,72Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 2014Maximální počet pasažérů: 3.963aquapark, 2 bazény, 5 tobogánů, 6 vířivek
Hodnocení lodě
4,5
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 19 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,New York, USA - Východní pobřeží, (připlutí: | odplutí: 16:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Royal Naval Dockyard (Bermudy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)4. den,Relaxační den na moři5. den,Relaxační den na moři6. den,Relaxační den na moři7. den,Relaxační den na moři8. den,Ponta Delgada (Azorské ostrovy), Portugalsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)9. den,Relaxační den na moři10. den,Lisabon, Portugalsko, (připlutí: 16:00 | odplutí: )11. den,Lisabon, Portugalsko, (připlutí: | odplutí: 16:00)12. den,Cadiz, Španělsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 20:00)13. den,Málaga, Španělsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)14. den,Cartagena, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)15. den,Palma de Mallorca, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)16. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)17. den,Cannes, Francie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)18. den,Livorno, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)19. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 06:00 | odplutí: )
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...