dovolená

ID: 948044

CONCERTINO ZLATÁ HUSA - Jindřichův Hradec - RELAX CONCERTINO (2)

Termín: 21.01. (Čt) - 23.01. (So) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 2 590 Kč

Stravování
polopenze
UBYTOVÁNÍ
2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, minibar. Přistýlka je rozkládací sofa. Pokoje nemají balkony. V jednom pokoji není možné kombinovat balíčky - obě osoby musí mít vždy zakoupený stejný typ pobytu. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ
Restaurace Zlatá Husa, značková pivnice Naše Hospoda Zlatá Husa, terasa, Wi-Fi, privátní hotelová sauna, masáže, biliár, hotelové podzemní garáže.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY OKOLÍ MĚSTA - Kostel sv.Jana Křtitele, Kaple sv.Máří Magdaleny, Langrův dům, Galerie Zámecký Mlýn - Jindřichohradecká úzkokolejka - úzkorozchodné tratě z Jindřichova Hradce. Poslední úzkorozchodná železnice v Čechách (provoz během letní sezóny.) - Jindřichohradecký zámek - Zámek Červená Lhota - Hrad Landštejn Dovolená POD ROZHLEDNOU: • (vzdálenost 5,5 km), 552 m. n. m., 102 schodů Čtyřiadvacetimetrová stavba ve tvaru trojbokého jehlanu, ze které máte výhled na Jindřichův Hradec, Třeboň, při hezkém počasí vrch Javořice, Novohradské hory, Blanský les a Šumavu. Provozní doba (bez záruky): duben - říjen 8:00 - 20:00 Vstupné (bez záruky): zdarma
DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka zdarma.
DÍTĚ
Jedno dítě do 3,9 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
KOUPÁNÍ
- AQUAPARK Jindřichův Hradec (1 km) - na venkovním koupališti je velký rekreační bazén s tobogánem o délce 82 m a mnoha dalšími atrakcemi - divoká řeka, masážní trysky, vzduchová lavice, protiproud a vlny, vodní zvon, vodní hřib, vodní dělo, vodní stěna, dětské brouzdaliště s vodní stříkačkou a ježkem, sluneční louka. - Plovárna na rybníku Vajgar (300 m), - Oblíbené koupání Na pískárně u Jindřiše" (4 km), - Na sídlišti Vajgar krytý bazén se saunou a masážemi (500 m).
PARKOVÁNÍ
V hotelové podzemní garáži za poplatek 200 Kč/den. Nebo zdarma na veřejném parkovišti cca 200 m od hotelu.
POBYT SE ZVÍŘETEM
250 Kč/den
POLOHA
Hotel**** se nachází přímo v historickém centru města v blízkosti 3. největšího hradu a zámku v České republice. Mezi hlavní lákadla Jindřichova Hradce patří hrad a zámek, muzeum Jindřichohradecka s Krýzovými jesličkami, zámecký mlýn a dvě úzkorozchodné železnice, mířící do Nové Bystřice a Obrataně.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14 do 19.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. Termín masáží nutno domluvit s recepcí hotelu před nástupem na pobyt.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Jindřichova Hradce směrem do historického centra města na nábřeží rybníku Vajgar (ul. Vídeňská nebo ul. Nábřeží) a tam odbočit nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru. Parkování v podzemních garážích hotelu, při příjezdu možno zaparkovat na náměstí pro vyložení zavazadel. V recepci Vás navedou do garáží. Vzdálenost z Prahy: 148 km, z Brna: 162 km, z Ostravy: 344 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Z autobusového nádraží (asi 1500 m) městskou dopravou na zastávku "Nábřeží", pak doprava nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru. Aktuální spojení vyhledáte na .
PŘÍJEZD VLAKEM
Z vlakového nádraží (asi 1500 m) městskou dopravou na zastávku "Nábřeží", pak doprava nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru. Aktuální spojení vyhledáte na .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RELAX CONCERTINO (3 dny/2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování se snídaní formou bufetu - 1x večeře servírované menu - 1x romantická večeře - 1x láhev vína na pokoj - 1x sauna - 1x masáž pro každou osobu Termín masáží nutno domluvit s recepcí hotelu před nástupem na pobyt. BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - biliár
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAX CONCERTINO (4 dny/3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování se snídaní formou bufetu - 2x večeře servírované menu - 1x romantická večeře - 1x láhev vína na pokoj - 1x sauna - 1x masáž pro každou osobu Termín masáží nutno domluvit s recepcí hotelu před nástupem na pobyt. BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - biliár
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
RELAX CONCERTINO (6 dní/5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování se snídaní formou bufetu - 4x večeře servírované menu - 1x romantická večeře - 1x láhev vína na pokoj - 1x sauna - 1x masáž pro každou osobu Termín masáží nutno domluvit s recepcí hotelu před nástupem na pobyt. BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - biliár
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
SENIOR PLUS od 60 let (5 dní/4 nocí, nástup libovolný) - 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu) - 1x káva nebo čaj s dezertem - 1x vstup do zámku - Sleva 10% na masáže (termín masáží nutno domluvit s recepcí hotelu před nástupem na pobyt) - Sleva 25% na parkování vozu (Běžná cena 200, po slevě 150/noc) BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - biliár
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
SENIOR PLUS od 60 let (6 dní/5 nocí,, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu) - 1x káva nebo čaj s dezertem - 1x vstup do zámku - Sleva 10% na masáže (termín masáží nutno domluvit s recepcí hotelu před nástupem na pobyt) - Sleva 25% na parkování vozu (běžná cena 200, po slevě 150/noc) BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - biliár
CELKOVÁ KAPACITA
37 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
21 Kč/den
AKČNÍ NABÍDKA
V CENTRUM JINDŘICHOVA HRADCE
PROČ K NÁM ?
Hotel s vysokou úrovní služeb v centru historického města Jindřichův Hradec!
22.01. (Pá) - 24.01. (Ne) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
23.01. (So) - 25.01. (Po) 2021 - 3 dny, 2 noci
Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
24.01. (Ne) - 26.01. (Út) 2021 - 3 dny, 2 noci
Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
25.01. (Po) - 27.01. (St) 2021 - 3 dny, 2 noci
Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
26.01. (Út) - 28.01. (Čt) 2021 - 3 dny, 2 noci
Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoJindřichův Hradec
HotelCONCERTINO ZLATÁ HUSA - Jindřichův Hradec - RELAX CONCERTINO (2)
Osoba na lůžku
Termín21.01.2021 - 23.01.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...