dovolená

ID: 649274

Termín: Není vybrán.

Poloha
Sympatický hotel ve středomořském stylu zaujme svou polohou v první linii u moře, pouhých 50 m od písčité pláže a pár kroků od historického centra města. Uličky s obchůdky jsou jako stvořené pro dovolenkové procházení a nakupování. V blízkosti hotelu je zastávka, odkud odjíždí pobřežní rychlovlak do sousedních letovisek či nedaleké Barcelony.
Hotel

Svým hostům nabízí venkovní bazén se sluneční terasou a lehátky, snack bar s letními koktejly a dětský bazén. Zázemí tvoří klimatizovaná vstupní hala s recepcí, dva výtahy, prostorná jídelna a společenská místnost.Hotel pořádá denní i večerní animace pro děti i dospělé. Rodiče jistě potěší miniklub a hřiště pro děti.

Pokoj
2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky)
Ubytování
hotel ***
Stravování

ALL INCLUSIVE formou bohatých švédských stolů.

Program zájezdu
-Po zážitkové procházce městem s průvodcem, si můžete užívat volného času a zajít na adventní trhy či do nakupních galerií. Nákupy v Drážďanech Vás okouzlí. - tak třeba módní obchod PRIMARK je oblíbený u všech věkových kategorií a boduje především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží. Zajít můžete i do Altmarkt Galerie, kde se nachází neuvěřitelných 200 obchodů a každý si najde to své. Vyzkoušet si můžete oděvy z konfekce či od značkových návrhářů. -Milovníci luxusu a dobrého jídla by měli poznat nákupní centrum QF (Quartier an der Frauenkirche), ležící na náměstí Neumarkt naproti baroknímu kostelu. Objevíte značkové obchody jako Gucci a Dolce Gabbana, ochutnáte kávu ze všech koutů světa a necháte se ostříhat od nejlepších německých kadeřníků. Pokud hledáte originální dárek pro své blízké pořiďte si koupelovou kosmetiku Stenders s částečkami zlata. -víte, že ….nakupování je určitý druh sportu, jen si spočítejte, kolik za den ujdete po obchodních galeriích kilometrů, kolikrát musíte provádět břišní tance, když se snažíte nasoukat do zkoušeného oblečení a jak moc posilujete bicepsy a tricepsy při tahání těžkých tašek…. Přejeme Veselé Vánoce
Cena zahrnuje
* lux bus * služby průvodce * štamprlička pro zahřátí
Cena nezahrnuje
* fakultativní vstupné (pevnost Hohensalzburg včetně lanovky cca 11 €) * pojištění léčebných výloh UNIQA 20,- Kč/os
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Monatour a.s. IČO: 24755087
Vytvářím objednávku...