dovolená

ID: 911492

Lázně a Aquapark Erding ****

Termín: 28.10. (St) - 28.10. (St) 2020

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Bez stravy

Cena: 880 Kč

Program

Navštivte s námi Termální lázně a aquapark Erding

Bavorské termální lázně Therme Erding - největší termální svět v Evropě, s nejdelší skluzavkou, s největším saunovým rájem na světě. Na ploše o rozloze 145.000m2 vás čeká den plný zábavy a relaxace. Pokud je někde na světě na jednom místě nejvíc netradičních nápadů, tak jsou to určitě Therme Erding. Budete si připadat trochu jako v Las Vegas, trochu jako v Legolandu a taky trochu jako v Tropical Island. Ale určitě to splní vaše očekávání.

Celý areál je rozdělen do několika částí a jen na vás záleží, které části dáte přednost.

Termální ráj tvoří nádrže s tyrkysovou vodou o celkové rozloze 1.450 m² s teplotou vody 32 – 38°C. Hlavní část vnitřního areálu překrývá architektonický zázrak, skleněná otvírací kupole o průměru 56m. V létě bývá otevřená, v chladném počasí slouží jako zdroj solární energie. Díky tomu mohou v hale růst palmy a další exotické rostliny a přispívat tak k tropickému vzhledu areálu. K pohodě a uvolnění přispívají masážní lehátka, boční masážní proudy, vířivky, koryto s tekoucí vodou, jeskyně s vodopádem a masážními sprchami. Venku se rozkládá veliký termální bazén dlouhý 80m. Naleznete tu i biosaunu, páru a také terapeutickou místnost obloženou solnými krystaly.

Areál Galaxy představuje největší evropský svět tobogánů. Celkem 20 skluzavek a tobogánů je omezeno věkem v rozmezích: 3-6 let, od 6, od 8, od 10 a od 14 let. Najdete tu evropský nejdelší tobogán dlouhý 360m, adrenalinové skluzavky, Kamikaze, X -Treme Faser, ale i skluzavky pro děti a pro klidnější povahy .

Areál Vital Oáza určená především k odpočinku a uvolnění - najdete tu další termální bazény a vířivky, slunečnou terasu, také růžovou saunu a meditační saunu s hudbou, můžete zde zažít různé terapie a cvičení pro zdraví.

 Areál pro zotavení a wellness je Saunový ráj, který tvoří celkem 25 originálně pojatých saun a par – sauna na způsob římské vily, středomořská "Villa Toscana", místnost se solnými kameny, keltská " Stonehenge " sauna, citrusová sauna, tropická sauna, sauna s vůní klečového dřeva, jeskyně s gejzírem, aromasauna, sauny na jezeře s výhledem na hladinu venkovního bazénu s vodním oparem.

 

Upozornění:

Pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak, minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 30. CK EichlerBUS s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení zájezdu do 7 dní před uskutečněním zájezdu v případě nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
 

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, tech. doprovod, slevu na skupinovém vstupném, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

stravu, zvýhodněné vstupné které bude vybráno v autobuse, pojištění léčebných výloh vč. poj. storna.

Zvýhodněné vstupné: dospělí 35,5,-euro (Termální ráj, Galaxy, vlnobití), 38,30,-euro (+ Vital Oáza od 16let),

 44,-euro (+ Vital Oáza +  Vital Terme +Saunový svět od 16let).

nástupní místa

4:30h Divišov náměstí, 5:00h Benešov vlak. nádraží, 6:00h Praha, metro Opatov, 6:40h Beroun čerp. stanice ÖMW, 7:20h Plzeň čerp. stanice u OC Olympia

28.10. (St) 2020 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-880 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoErding
HotelLázně a Aquapark Erding
cena za osobu
Termín28.10.2020 - 28.10.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Vytvářím objednávku...