dovolená

ID: 946737

Drážďany, Míšeň, zahrady a kamélie v Pillnitz a výstava orchidejí 2021 ***

Termín: 27.03. (So) - 28.03. (Ne) 2021

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 490 Kč

Program
1. den: odjezd z Prahy v 7 h ráno (ÚnL a po trase, svozy od 6 osob: PL z 200 Kč, HK, Pa za 300 Kč, z Br za 400 Kč), cesta do Saska, PIRNA, historické centrum, středověké domy, pohledy na Labe, PILLNITZ, zámek saských kurfiřtů, jarní zahrady, dům palem a skleník, kde touto dobou kvete naplno 220 let stará kamélie (průměr 11 m, až 35.000 květů), MÍŠEŇ, gotická radnice, renesanční domy, historické centrum ještě z dob Přemyslovců, největší sbírky porcelánu v Evropě, exkurze s ukázkami výroby a prodejnou a hrad Albrechtsburg, sídlo Wettinů

2. den: DRÁŽĎANY, město nazývané Florencie na Labi, hlavní město Saska, Neustadt - Pfundmölkerei, unikátní historická mlékárna, historické centrum, Brühlská terasa na nábřeží Labe s výhledy na historickou část, kostel Frauenkirche, renesanční zámek, Rezidenční zámek (450 let staré sbírky), barokní katedrála, Galerie Zwinger (Rafael - Sixtinská Madona, Dürer, sbírky z období impresionismu a postimpresionismu (Gauguinovy Tahiťanky), Semperova opera (italská novorenesance), obchodní ulice Pragerstrasse, moderní architektura, možnost návštěvy unikátního panorámatu Drážďany 1945 (Y. Assisi), čas třeba na „drážďanskou štolu“ v kavárničce, individuálně mezinárodní prodejní výstava orchidejí „Orchideen Welt“, unikátní Skleněná továrna firmy Volkswagen pro milovníky aut, večer zastávka u pohádkového Popelčina zámku Moritzburg, návrat do 22 h CK si vyhrazuje právo úpravy programu vzhledem k počasí a aktuálním otvíracím dobám. UPOZORNĚNÍ: ke dne 15.2.2021 je výstava Orchideen Welt z Drážďanech bohužel zrušena z důvodu pandemie a stejně tak zůstávají uzavřeny galerie a muzea. CK se omlouvá, ale jsme nuceni zájezd zrušit.

Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696 • pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč • pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč • úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč) • poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč • pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1x hotel 3 * (2lůžkový pokoj), 1x snídaně, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, příp. pobytové taxy, vstupné do objektů (min.35 €) a vše, co není zahrnuté v odstavci "základní cena zahrnuje".
Příplatky
800 Kč za jednolůžkový pokoj 400 Kč za záloha za prohlídku Semperovy opery s rezervací (vstupenku je nutno rezervovat předem) 90 Kč za komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD. Svoz z Brna, Hradce Králové, Pardubic a Plzně, může být zajištěný, veřejnou dopravou. S nutností v Praze přestoupit do hlavního zájezdového autobusu. Mezi příjezdem svozového autobusu a odjezdem zájezdového autobusu může být časová prodleva. Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.
Ubytování
1x hotel 3* na okraji Míšně, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím.
Stravování
1x snídaně v ceně zájezdu, další stravování možné v rámci programu.
úvodni popis_PROV
Saské hlavní město s nově vybudovaným historickým jádrem, památkami a vzácnými sbírkami, galerie Zwinger a Rezidenční zámek s klenotnicí, a také Míšeň, další město saských kurfiřtů a jeho světoznámá porcelánka, a zahrady Pillnitz s obří kvetoucí kamélií a možnost návštěvy mezinárodní prodejní výstavy orchidejí „Orchideen Welt“ v Drážďanech. Poznejte jarní Sasko po stopách rodu Wettinů.
27.03. (So) - 28.03. (Ne) 2021 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1lůžkový pokoj základní cena další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-3 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoAdventní zájezdy Sasko
HotelDrážďany, Míšeň, zahrady a kamélie v Pillnitz a výstava orchidejí 2021
2lůžkový pokoj základní cena
Termín27.03.2021 - 28.03.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Geops, s.r.o. IČO: 25633261
Vytvářím objednávku...