dovolená

ID: 911660

zábavný park ENERGYLANDIA ****

Termín: 27.09. (Ne) - 27.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Bez stravy

Cena: 990 Kč

Program

ENERGYLANDIA – 5 světů zábavy na jednu vstupenku

Pojeďte si s námi užít den do polského zábavného parku, který leží nedaleko našich hranic a patří mezi největší zábavné parky Evropy.

ENERGYLANDIA je jeden z největších zábavných parků v Evropě, nabízející několik desítek atrakcí, které se nacházejí v prostoru 35 hektarů, určený pro všechny věkové skupiny. Při zakoupení vstupenky můžete využívat všechna zařízení a atrakce, bez jakéhokoli omezení a limitu. Pro všechny atrakce je charakteristická speciálně zvolená tematická dekorace a scénografie, rozdělené do 5 zón.

Bajkolandia - krajina dětských snů, děti do ní vstupující se náhle ocitnou ve světě svých tužeb, setkávají se s postavami oblíbených pohádek. Děti se přenášejí do světa milovaných kreslených a hraných filmů. Proměnit se mohou v řidiče, piloty, hasiče, princezny, trpaslíky nebo v neposlušná zvířátka. Kolotoče, mini coastry, autíčka a letadýlka tvoří rozmanitou zónu pro nejmladší.

Rodinná zóna - nabízí atrakce pro celé rodiny, ale v části z nich platí omezení těl. výšky - min. 140 cm. V tomto sektoru je dostupných několik horských drah, kde je možné na vlastní kůži prožít zážitky s adrenalinem, ale v rozumné dávce... i když, jak tvrdí část hostů - některé dokážou překvapit. Rodina může strávit čas na vodních plavbách, ve výhledovém vláčku nebo závodit na dráze Formule Autodrom.

Extrémní zóna - fenomenální zábava pro všechny, kteří se chtějí podívat do očí strachu, dodává maximum adrenalinu, ale i obrovskou dávku radosti a zábavy na nejvyšších otáčkách. Tato zóna je velmi oblíbená - berouc v úvahu její absolutní bezkonkurenčnost ve srovnání s atrakcemi tohoto typu v okruhu stovek kilometrů. V nabídce této zóny je dostupných více než deset opravdu extrémních zařízení jako nejrychlejší a největší horské dráhy, obrovské vahadlo Azec Swing nebo mocné 40 metrové rameno Space Boostru, jehož rychlost může dosáhnout až 100 km/h a přetížení až 5g! V této zóně kralují od sezony 2018 bezesporu Hyperion Mega Coaster - největší a nejrychlejší v Evropě ve své kategorii a Speed Water Coaster - světový rekordman mezi vodními Roller Coastry.

Water Park - Zóna uvedena do provozu v létě 2016 – napodobuje tropický ostrov s mnoha atrakcemi, zákoutími, vodními zábavami. V této zóně je možné se slunit nebo si odpočinout ve stínu slunečníku, svobodně relaxovat pod dohledem plavčíků. Toto nádherné místo s průhlednou vodou a množstvím atraktivních překvapení navazuje tématicky na estetiku exotických ostrovů. Absolutním hitem sezony je obrovská zóna vodní zábavy Tropical Fun. Zábava na 10 skluzavkách, přizpůsobených různým věkových skupinách a různým stupněm náročnosti! Jsou extrémní jako např. Kamikadze – známá jako skluzavka s propadlištěm, ale i jiné pro rodinnou zábavu. V zóně Tropical Fun je 10 skluzavek vinoucí se okolo řeky. Vodní zóna funguje hlavně v letním období, za dobrého počasí, kdy teplota vzduchu dosahuje co nejméně 20 stupňů Celsia.

Drači hrad - neuvěřitelné místo, které vypadá jako městečko vyjmuté přímo z „Pana prstenů“. Uličky stylizované na středověkou gotiku, architektura z epochy, ruiny skvělých zámků, vše postaveno ze dřeva a kamene. Tato neobyčejná krajina fantasy zdobená pochodněmi, a také jinými propracovanými dekoracemi. Hlavní atrakcí Dračího hradu /Smoczy Grod je nejvyšší na světě Wooden Coaster Zadra, který dosahuje rychlost 121 km/h. Dráha se vznáší do výšky 63 metrů, délka dráhy činí 1316 m, a první spád může vyrazit dech, protože sklon se rovná 90 stupňům.

 

Upozornění:

Pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak, minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 35. CK EichlerBUS s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení zájezdu do 7 dní před uskutečněním zájezdu v případě nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
 

 

Cena zahrnuje

Dopravu lux. autobusem, tech.doprovod, slevu na vstupném, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

stravu, vstupné do zábavného parku, které bude vybráno v autobuse před příjezdem do parku

nástupní místa

2:30h Divišov náměstí, 3:00h Benešov vlak. nádraží, 3:30h Praha metro Opatov.

Dále je možno dle domluvy nastoupit Humpolec, Jihlava, Brno, Olomouc.

27.09. (Ne) 2020 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena na osobu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPolsko
MístoZator
Hotelzábavný park ENERGYLANDIA
cena na osobu
Termín27.09.2020 - 27.09.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Vytvářím objednávku...