dovolená

Řadit dle:
123
59 položek, 3 stránky

Slovenská republika - Bešeňová

TATRALANDIA, BEŠEŇOVÁ

TATRALANDIA, BEŠEŇOVÁ

14.03.2021, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od 530 Kč

Slovenská republika - Jasná - Chopok

Bungalovy Jasná

Bungalovy Jasná ***

06.04 - 08.04.2021, 3 dny

Bez stravy, Vlastní

Cena od 1 000 Kč

Slovenská republika - Bešeňová

AGROTHERMAL - Bešeňová - REKREAČNÍ POBYT

AGROTHERMAL - Bešeňová - REKREAČNÍ POBYT

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 1 160 Kč

Slovenská republika - Závažná Poruba

Penzion Zivka

Penzion Zivka ***

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 1 400 Kč

Slovenská republika - Bešeňová

Penzion Fontana

Penzion Fontana ***

23.03 - 25.03.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 1 620 Kč

Slovenská republika - Nízké Tatry

Ski & Wellness Residence Družba

Ski & Wellness Residence Družba ****

07.04 - 08.04.2021, 2 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 1 700 Kč

Slovenská republika - Bešeňová

AGROTHERMAL - Bešeňová - MINIRELAX U TERMÁLŮ (3)

AGROTHERMAL - Bešeňová - MINIRELAX U TERMÁLŮ (3)

09.03 - 12.03.2021, 4 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 1 740 Kč

Slovenská republika - Kráľova Lehota

Penzion Larion

Penzion Larion **

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 2 140 Kč

Slovenská republika - Lúčky

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - REKREAČNÍ POBYT

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - REKREAČNÍ POBYT

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 2 420 Kč

Slovenská republika - Demänovská Dolina

Hotel Sorea Marmot (ex. Jan Šverma)

Hotel Sorea Marmot (ex. Jan Šverma) **

12.03 - 14.03.2021, 3 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 2 560 Kč

Slovenská republika - Liptovský Ján

AVENA RELAX HOTEL - Liptovský Ján - RELAX POBYT-VÍKEND (2)

AVENA RELAX HOTEL - Liptovský Ján - RELAX POBYT-VÍKEND (2)

12.03 - 14.03.2021, 3 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 2 660 Kč

Slovenská republika - Liptovský Ján

Hotel Sorea Máj

Hotel Sorea Máj ***

06.04 - 08.04.2021, 3 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 2 900 Kč

Slovenská republika - Nízké Tatry

Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok ****

30.03 - 01.04.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 3 020 Kč

Slovenská republika - Liptovský Ján

SOREA MÁJ - Liptovský Ján - REKREAČNÍ POBYT

SOREA MÁJ - Liptovský Ján - REKREAČNÍ POBYT

06.04 - 08.04.2021, 3 dny

Bez stravy, Vlastní

Cena od 3 080 Kč

Slovenská republika - Lúčky

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - SKI WELLNESS POBYT

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - SKI WELLNESS POBYT

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 3 200 Kč

Slovenská republika - Lúčky

KUBO - Kúpele Lúčky - SKI WELLNESS POBYT

KUBO - Kúpele Lúčky - SKI WELLNESS POBYT

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 3 200 Kč

Slovenská republika - Lúčky

CHOČ - Lúčky - SKI WELLNESS POBYT

CHOČ - Lúčky - SKI WELLNESS POBYT

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 3 320 Kč

Slovenská republika - Liptovský Ján

AVENA RELAX HOTEL - Liptovský Ján - RELAX POBYT-TÝDEN (3)

AVENA RELAX HOTEL - Liptovský Ján - RELAX POBYT-TÝDEN (3)

09.03 - 12.03.2021, 4 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 3 560 Kč

Slovenská republika - Lúčky

KUBO - Kúpele Lúčky - REKREAČNÍ POBYT

KUBO - Kúpele Lúčky - REKREAČNÍ POBYT

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 3 580 Kč

Slovenská republika - Lúčky

CHOČ - Lúčky - REKREAČNÍ POBYT

CHOČ - Lúčky - REKREAČNÍ POBYT

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 3 580 Kč

Slovenská republika - Demänovská Dolina

Hotel Ski & Wellness Rezidence Družba

Hotel Ski & Wellness Rezidence Družba ****

12.03 - 14.03.2021, 3 dny

Snídaně, Vlastní

Cena od 3 790 Kč

Slovenská republika - Lúčky

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - AQUA - VITAL POBYT od 2 nocí

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - AQUA - VITAL POBYT od 2 nocí

09.03 - 11.03.2021, 3 dny

Plná penze, Vlastní

Cena od 3 860 Kč

Slovenská republika - Liptovský Ján

AVENA RELAX HOTEL - Liptovský Ján - RELAX POBYT-VÍKEND (3)

AVENA RELAX HOTEL - Liptovský Ján - RELAX POBYT-VÍKEND (3)

11.03 - 14.03.2021, 4 dny

Polopenze, Vlastní

Cena od 3 910 Kč

Slovenská republika - Sklené Teplice

ALŽBĚTA - Sklené Teplice - LÉČEBNÝ POBYT VÍKEND

ALŽBĚTA - Sklené Teplice - LÉČEBNÝ POBYT VÍKEND

12.03 - 14.03.2021, 3 dny

Plná penze, Vlastní

Cena od 3 920 Kč

123
59 položek, 3 stránky
Vytvářím objednávku...