dovolená

ID: 956558

KUBO - Kúpele Lúčky - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 07.03. (Ne) - 09.03. (Út) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 3 580 Kč

Stravování
Bez stravy
UBYTOVÁNÍ
a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky - vysouvací lůžko, Spr.+WC, SAT/TV,radio, telefon, chladnička, některé balkon b) rodinný pokoj - propojené dva 2-lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV,radio, telefon, chladnička, některé balkon a možnost přistýlky - na dotaz.
VYBAVENÍ
Areál lázní Lúčky je tvořen hlavní budovou Choč a několika lázeňskými pavilony včetně nově otevřeného hotelu Kubo. Hotel kubo*** disponuje recepcí, lobby barem, jídelnou - snídaně, večeře, 2 výtahy, dětský koutek, místnost pro úschovu kol a lyží. V objektu Choč jídelna ( výdej obědů v případě zájmu ), denní bar, knihovna, relaxační termální bazén s minerální vodou, sauna, fitness, masáže, prodejna suvenýrů, kosmetika, v prostorách zdravotní oddělení s vyšetřovnou. Na místě možnost dokoupení různých procedur, které se poskytují ve všední dny až do 21.00 hod! V roce 2018 bylo kompletně zrekonstruované Balneocentrum, které rozšířilo nabídku profesionálních zdravotnických služeb v Lázně Lúčky - minerální koupele, hydromasáže, rašelinové zábaly, elektroléčba, rašelinové zábaly, individuální a skupinový tělocvik a mnohé další. Součástí Balneocentra je Kardiofitness a Vital Café.
STRAVA
snídaně nebo polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu) - strava formou bufetových stolů. Možnost dokoupení obědů - bufet vč. dietního stravování . Příplatek za speciální diety: 30 Kč/den
DALŠÍ SLUŽBY
Příplatek za neomezený vstup do venkovních bazénů : 8,-€ / osoba / noc Příplatek za neomezený vstup do venkovních bazénů + saun :10,-€ / osoba / noc
DÍTĚ
Služby pro děti u vybraných programových pobytů : dítě do 18-ti měsíců ZDARMA bez nároku na lůžko a stravu dítě od 18-ti měsíců do 5,99 let bez lůžka, se stravou dle dospělého, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let - léč. pobyt JUNIOR za příplatek = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).
KOUPÁNÍ
celoroční AQUA-VITAL PARK (v areálu lázní) s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj. Krytý relaxační bazén s termální minerální vodou (31 - 36°C). Nová venkovní část (v provozu od května 2015) : finská sauna až pro 16 osob, ochlazovací bazén, jacuzzi. Celoroční termální areál GINO PARADISE v Bešeňové s adrenalinovou zónou s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží (5 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km).
PARKOVÁNÍ
Nehlídané parkoviště u hotelu zdarma. Hlídané parkoviště u objektu CHOČ (za závorou) - 3,5 €/den.
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN!
POLOHA
Lázně Lúčky leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních patří mezi nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoci pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, nervové onemocnění a nemoci z povolání!
POZNÁMKA
Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a snídaní druhý den ráno. Všechny pobyty končí většinou snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem mezinárodní cesta E50 (Žilina - Košice) v obci Liptovská Teplá odbočit směrem na Lúčky - značeno. Parkování u hotelu. Trasa Praha - Lúčky: 512 km; Brno - Lúčky: 316 km; Ostrava - Lúčky: 206 km. GPS: 19.3963917°E,49.1350078°N
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Ružomberku (14 km). Odtud dále místní linkou do Lúček (150 m). Aktuální spojení vyhledáte na .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Ružomberok (14 km). Odtud dále místním autobusem do Lúček (150 m). Aktuální spojení vyhledáte na .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
Léčebný pobyt KLASIK 2020 (5-8nocí)
- ubytování na 5 - 8 nocí, -plná penze formou bufetu ( pobyt začíná večeří a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod.) - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 3 léčebné procedury na noc (mimo neděle a svátky) - dle lékaře a zdrav. stavu klienta, - 1 vstup do bazénů na noc podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). BONUSOVÁ KARTA- možnost výběru 1 bonusu za dobu pobytu: 1x vstup do venkovního bazénu na 2 hod. nebo 1x vstup do KARDIOFITNESS nebo 1x vstup do solné jeskyně nebo Vitální svět pro 1 osobu na 2 hod. nebo 50% sleva na 1 dokoupenou proceduru dle nabídky-nevztahuje se na procedury Gernetic a procedury podávané ve Wellness dep. Liptov. BONUSY: pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko : strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod. vnitřní bazén).
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
Léčebný pobyt KLASIK 2020 (9 a více nocí)
- ubytování od 9 nocí, - plná penze formou bufetu (pobyt začíná večeří a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod.) - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 3 léčebné procedury na noc (mimo neděle a svátky) - dle lékaře a zdrav. stavu klienta, - 1 vstup do bazénů na noc podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). BONUSOVÁ KARTA- možnost výběru 1 bonusu za dobu pobytu: 1x vstup do venkovního bazénu na 2 hod. nebo 1x vstup do KARDIOFITNESS nebo 1x vstup do solné jeskyně nebo Vitální svět pro 1 osobu na 2 hod. nebo 50% sleva na 1 dokoupenou proceduru dle nabídky-nevztahuje se na procedury Gernetic a procedury podávané ve Wellness dep. Liptov. BONUSY: pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko : strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
AQUA - VITAL POBYT od 2 nocí
- ubytování dle zvoleného počtu nocí, - plná penze formou bufetu (pobyt začíná večeří a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod), - vstupní lékařská prohlídka, v průměru 1 léčebná procedura na noc (mimo neděle a svátky), - 2x AQUA - VITAL Balíček na 2 hod za každou noc pobytu (vniřní bazén + vnější bazény + vitální svět). BONUSY: pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko : strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
Léčebný pobyt SENIOR 60+ od 6 nocí
- 6x ubytování (minimální doporučená délka pobytu z léčebného hlediska je 6 nocí), - plná penze formou bufetu nebo servírovaná (pobyt začíná nástupem od 12 hod a obědem , končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod) - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 2 léčebné procedury na noc -dle lékaře a zdrav.stavu klienta (mimo neděle a svátky), - 1 vstup do bazénů na noc - dle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). BONUSY: pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová kopel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod. vnitřní bazén). Možnost prodloužení pobytu. Pobyt s nástupem čt, pá, so pouze s min. délkou 5nocí.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
ZDRAVÝ VÍKEND na 3 noci
- 3x ubytování (Pobyt začíná nástupem ve čtvrtek od 14:00 hod a večeří, a končí v neděli snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.) - 3x bufetová plná penze, - lékařská konzultace, - 4 léčebné procedury za pobyt, - 3x vstupy do bazénů za pobyt dle výběru (2 hod.vnější/1 hod.vnitřní bazén), 1x vstup do Vitálního světa na 60 min. BONUSY: pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, parkování, Wi-Fi, LIPTOV REGION CARD Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).
LYŽOVÁNÍ
Lyžařské středisko SKIPARK RUŽOMBEROK na úpatí Velké Fatry (15 km) až 1 209 m.n.m., 6 sjezdovek, sedačková a kabinová lanovka. Lázně vypravují skibus (ve vybraných termínech zdarma) do SKIPARKU Malino Brdo a do JASNÉ (34 km) s nejlepšími sjezdovkami na Slovensku. Středisko Malino Brdo se nachází v místní části Hrabovo, vzdálené od centra Ružomberka pouze 1 km. Z Hrabova na Malinô Brdo vede 1 770 m dlouhá 8-místná kabinková lanovka. Dopravu lyžařů zajišťují 4sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti.V lyžařském středisku je k celkem 12 km sjezdovek, nejdelší z nich má až 3 900 m, překonává výškový rozdíl 698 m, čímž je jednou z nejdelších uměle zasněžovaných sjezdovek na Slovensku. Okolí Malina Brda nabízí výborné možnosti pro vyznavače běžeckého lyžováni, turistiky a skialpinizmu. JASNÁ : 45 sjezdovek: 29km sjezdovek: 21km na severu a 8km na jihu Chopku, všech stupňů obtížností . 6 vleků je vhodných pro deti. Vleky a lanovky stoupají z nadmořské výšky 1050m n.m.až do 1830m n.m. na severu, na jihu téměř do 2000m n.m. 18 vleků 12 lanovek Kapacita: 32.000 osob za hodinu umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano.
CELKOVÁ KAPACITA
124 lůžek
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: parkování na nehlídaném parkovišti , úschova vlastních lyží a kol. Slevová karta Liptov Region Card. Skibus
REKREAČNÍ POPLATEK
1,- €uro/osoba od 14 let /den
PROČ K NÁM ?
Proč hotel KUBO?: - nově vybudovaný hotel v areálu lázní - léčivá termální minerální voda - klidné prostředí - množství fakultativních výletů s průvodcem
AKČNÍ NABÍDKA
• Zdarma LIPTOV REGION CARD •
08.03. (Po) - 10.03. (St) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
(a) Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 580 Kč
Vybrat termín
(a) Dospělý na lůžku
Bez stravy
Vlastní
-3 580 Kč
Vybrat termín
08.03. (Po) - 11.03. (Čt) 2021 - 4 dny, 3 noci
(a) Dospělý na lůžku
Bez stravy
Vlastní
-5 370 Kč
Vybrat termín
(a) Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-5 370 Kč
Vybrat termín
08.03. (Po) - 12.03. (Pá) 2021 - 5 dní, 4 noci
(a) Dospělý na lůžku
Bez stravy
Vlastní
-7 160 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoLúčky
HotelKUBO - Kúpele Lúčky - REKREAČNÍ POBYT
(a) Dospělý na lůžku
Termín07.03.2021 - 09.03.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...