dovolená

ID: 956535

RIVERSIDE - Poprad - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 15.03. (Po) - 17.03. (St) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 3 020 Kč

Stravování
polopenze
UBYTOVÁNÍ
Ra) 2 - lůžkové pokoje , Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis na pokoji, trezor. Rb) 3 - lůžkové pokoje (3 lůžko rozkládací pohovka) Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis, trezor (pokoje na ověření).
VYBAVENÍ
klienti ubytovaní v hotelu RIVERSIDE mohou plně využívat veškerého vybavení areálu hotelu a aquaparku AquaCity Poprad - restaurace, denní bar, dětský koutek, casino, biliár, kryocentrum, fitness a spinning centrum, K-Vital Beauty centrum, relaxační masáže, thajské masáže, Wellness - Vitální svět - centrum plné zdraví a vitality pro relaxaci a posilnění imunitního systému a načerpání nových sil (aromatické sauny, inhalace, caldárium a tepidárium, vodní cesta, sanárium, vířivka a masážní sprcha, arktický a tropická déšť, sněžná jeskyně a ledový oceán).
STRAVA
polopenze. Snídaně i večeře formou bufetového stolu.
DALŠÍ MOŽNOSTI - ZIMA
V zimní sezoně hotel vypravuje skibus za poplatek na místě do lyžařských areálů ve Vysokých Tatrách. Ráno v 8.00 na Štrbské Pleso a 9.10 do Tatranské Lomnice a Smokovce. Zpět v 15.00 a 16.30. (uvedené časy jsou orientační) Z Popradu také jezdí skibus do lyžařského areálu v Liptovské Tepličce. ÚČINKY termální vody  Využití tepla je možné při venkovní balneoterapii a indikace pro využití termální vody jsou založeny na fyziologických účincích tepla: • účinky na kůži a prokrvení kůže • pozitivní vliv na kardiovaskulární systém • účinky na metabolismus • účinky na regulační mechanismy • účinek tepelných podnětů na nervový a svalový systém
DALŠÍ SLUŽBY
čistírna a prádelna přístup k 24 hodinové službě na recepci informační turistické služby prodej suvenýrů a pamětních mincí taxi služba, zprostředkování služeb půjčovny automobilů transfer hostů z letiště a přeprava osob směnárna úschovna zavazadel počítač, kopírovaní, fax, sekretářské služby, tlumočení, asistentské služby dětská postýlka žehlička a žehlicí prkno na zapůjčení pokojová služba
DÍTĚ
Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA!
KOUPÁNÍ
hotel RIVERSIDE se nachází v těsné blízkosti areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná. VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY (v ceně) s teplotou 30 - 38°C - termální voda pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervovou soustavou a má i příznivé kosmetické účinky. K dispozici jsou kromě 3 bazénů celoroční tobogány - 71 m dlouhý tobogán Černá díra a 54 m dlouhý Twister a letní 20 m vysoká Mayská pyramida se 3 bazény, kde je např. rodinná skluzavka Family Slide, tobogán Kamikadze, raftovací tobogán s délkou 30 m, malé dětské skluzavky Relaxační bazény BLUE SAPPHIRE - (v ceně) relaxační vnitřní bazény (venkovní 35°C a vnitřní 30°C , které nabízí plno vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek, speciální světla pro chromoterapii - léčbu světlem, umělé vlnobití aj. Prosklená fasáda poskytuje nezapomenutelný zážitek při pozorování západu slunce a Vysokých Tater. Termální bazény BLUE DIAMOND I (v ceně) - dva luxusní vnitřní termální bazény s množstvím atrakcí, vířivek, masážních vodních proudů. Termální bazény BLUE DIAMOND II (v ceně) - exkluzivní termální bazén s nápojovým barem přímo ve vodě. Dětský bazén TREASURE ISLAND - Ostrov pokladů (v ceně) - v nové dětské zóně se koupete ve slané vodě ve style exotického zálivu, kde nechybí ztroskotaná loď se skluzavkami a vodními atrakcemi. Pro dospělé je k dispozici vířivka a terasa. PLAVECKÝ BAZÉN (v ceně) - 50 m dlouhý vnitřní plavecký bazén s 8 plaveckými drahami a teplotou 26-28°C, hloubkou od 1,2m do 1,8m. U bazénu je i parní sauna. LASER SHOW  (v ceně) - každý večer v 21.30 hod v bazénech BLUE SAPPHIRE - projekce na 9 m vysokou vodní stěnu s prostorovým audio systémem je nezapomenutelným zážitkem. FIRE & WATER WELLNESS & SPA CENTRUM (za příplatek) Novinka roku 2015, největší dvoupodlažní wellness centrum na rozloze více než 1590 m2 najdete vitální svět plný kontrastů ve znamení živlů ohně a vody. Najdete zde různé druhy saun, inhalační místnost, ceremoniální saunu, privátní zónu, vodní postele, Vital bar¨ K dispozici zde je: finská suchá sauna „Vikingský oheň“, ceremoniální sauna „Fire & Water Show“, bylinková sauna „Ráj vůní“, horká parní sauna „Pekelná pára“, eukalyptová sauna „Smaragdové tajemství“, solná sauna „Himalájská očista“, ochlazovací arktický bazén „Bazén pro ledové medvědy“, Tatranská infrasauna, vířivka „Paradise jacuzzi“, oddychová místnost s biokrbem, zátoka lásky, sněžná jeskyně, ledopád, vodní postel „Mořská rozkoš“, solárium „Sluneční dotyk“, tropický déšť.
SILVESTR
V ceně silvestrovského příplatku je silvestrovský zábavný program v AquaCity Poprad a slavnostní menu, bufetové stoly, přípitek, živá hudba. Silvestrovský pobyt nelze zakoupit bez silvestrovského příplatku. dále: DJ a taneční vystoupení, animace a klubové tance, karaoke a soutěže, tombola Silvestrovské menu (orientační - bude upřesněno): - aperitiv - studený překrm - bufetové stoly a speciality Česko-slovenské kuchyně - sladké dezerty - slané pochutiny - půlnoční zelňačka - DRINK BUFET - káva, nealko nápoje, bílé a červené víno, sekt (v obmezeném množství) Dítě do 5,99 let silvestrovský příplatek neplatí.
PARKOVÁNÍ
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
15,-€uro/den - jen malé rasy. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek a aquaparku)
POLOHA
moderní hotel RIVERSIDE - depandance AquaCity Poprad se nachází v areálu Národního fotbalového tréningového centra NTC Poprad v těsné blízkosti areálu aquaparku a wellness centra AquaCity Poprad.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří od 18:00 do 21 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě plné penze začíná pobyt obědem od 12.00 hod v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50), dálnici D1 do Popradu (exit Poprad - Východ). Hotel v blízkosti centra města ve směru na Kežmarok, uzamykatelné parkoviště u hotelu.Trasa Praha - Poprad: 556 km; trasa Brno - Poprad: 360 km; trasa Ostrava - Poprad: 250 km. GPS: Lat N 49,06053°/Lon E 20,30784°. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM .
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem rovněž do Popradu (1 km) Dále MHD (1000 m). Aktuální spojení vyhledáte na .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Popradu - Tater (trať č. 180) - 1 km. Dále MHD (1000 m). Aktuální spojení vyhledáte na .
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 7=6 zahrnuta v ceně balíčku AKČNÍ TÝDENNÍ POBYT.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
AKČNÍ TÝDENNÍ POBYT 7=6 (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) v termínech 5.1.- 30.4.2021 - ubytování ve zvolené kategorii ubytování - polopenze - snídaně a večere ve formě bufetových stolů v luxusní restauraci High Tatras (bez nápojů) - prosíme o dodržení dress code - hlídané parkoviště - připojení na internet - AQUAPARK : - volný vstup do relaxačního centra s 9 vnitřními a venkovními termálními bazény, vodními atrakcemi a tobogany: 3 venkovní termální bazény, 2 bazény Blue Diamond, 2 relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a Laser show, dětský bazén, 50m plavecký bazén + v době letní sezóny navíc: 3 bazény Mayská pyramida s tobogany a venkovní dětský bazén - vstup do FIRE & WATER Wellness & SPA- vitální svět s aromatickými saunami a inhalačními místnostmi - SPORT CENTRUM - fitness centrum, 50 m plavecký bazén, parní sauna BONUS PRO UBYTOVANÉ HOSTY: - 1x privátní večeře v prostorách vyhlídkové věže AquaCity / výběr á-la-carte z menu restaurace High Tatras
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
SENIORSKÝ POBYT v hotelu Riverside*** (6 dnů/5nocí,nástup libovolný) v termínu 5.1. - 19.12..2020 mimo svátky (Velikonoce, Vánoce, Silvestr) - 5x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji dle zvoleného počtu nocí (obsazení 2 osobami) - 5x polopenze: kontinentální snídaně a večeře formou bufetových stolů - denně CELODENNÍ VSTUP DO AQUAPARKU: relaxační a zábavná zóna - SLEVA 50% na celotělovou kryoterapii - SLEVA 20% na masáže v relaxačně masážním centru - set na přípravu kávy a čaje na pokoji - Wi-Fi - hlídané parkoviště
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT (min.2 noci, nástup libovolný) - ubytování ve zvolené kategorii ubytování - polopenze - snídaně a večere ve formě bufetových stolů v luxusní restauraci High Tatras (bez nápojů) - prosíme o dodržení dress code - hlídané parkoviště - připojení na internet - AQUAPARK : - volný vstup do relaxačního centra s 9 vnitřními a venkovními termálními bazény, vodními atrakcemi a tobogany:3 venkovní termální bazény, 2 bazény Blue Diamond, 2 relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a Laser show, dětský bazén, 50m plavecký bazén + v době letní sezóny navíc: 3 bazény Mayská pyramida s tobogany a venkovní dětský bazén - vstup do FIRE & WATER Wellness & SPA- vitální svět s aromatickými saunami a inhalačními místnostmi - SPORT CENTRUM - fitness centrum, 50 m plavecký bazén, parní sauna
VÁNOCE
V ceně vánočního příplatku je slavnostní menu, sváteční program - vánoční koledy. Vánoční pobyt nelze zakoupit bez vánočního příplatku. Dítě do 5,99 let vánoční příplatek neplatí.
LYŽOVÁNÍ
Lyžařský areál LOPUŠNÁ DOLINA (17 km) až 916 m n. m. , 4 vleky Tatrapoma, délky vleků 150 až 700 m, délky sjezdovek 200 až 900 m, převýšení 139 m, umělé zasněžování, U-rampa, půjčovna lyží, Ski servis, lyž. škola, přírodní ledová plocha (24x14 m). Areál TATRANSKÁ LOMNICA (17 km) - až 2196 m n.m. (nejvýše položené středisko) s nejdelší sjezdovkou na Slovensku, cca 11,8 km sjezdovek, od loňské sezony nová 15-místná kabinová lanovka na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasněžovaných tratí (středisko se za rok rozrostlo o 20%), celkem 2 kabinky, 3 sedačky a 2 vleky, dětský pás a dětská škola a školka, půjčovna lyžařského vybavení, úschovna lyží, ski servis, fun zona, freeride zona. Areál TATRANSKÁ LOMNICA se dělí na tyto vzájemně propojené části: • Tatranská Lomnica - Štart → 903 - 1173 m n.m. (6ti místná sedačka i kabinka) • Štart - Čučoriedky → 1173 - 1357 m n.m. (čtyřsedačka) • Štart - Skalnaté pleso → 1173 - 1772 m n.m. (15ti místná kabinka) • Skalnaté pleso - Lomnické sedlo → 1772 - 2196 m n.m. (2místná sedačka) • Tatranská Lomnica - Buková hora → 907 - 1010 m. n. m.(8mi místná sedačka) Z Popradu je dobré spojení (TEŽ) do lyžařských středisek Vysokých Tater - Hrebienok, Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso, Štrbské Pleso.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: - neomezený vstup do všech aquazón v AquaCity Poprad. - hlídané parkoviště - připojení na internet - zvýhodněný balíček VITAL + KRYO za 10,-€/osoba a balíček VITAL + KRYO + FITNESS za 15,-€/osoba
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50 Eur / osoba / noc.
PROČ K NÁM ?
Proč hotel RIVERSIDE Poprad: - TERMÁLNÍ SVĚT RELAXU A ZDRAVÍ POD TATRAMI v těsné blízkosti - volný vstup do všech aquazón Aquaparku AquaCity - úchvatná laserová show každý večer v Aquaparku
AKČNÍ NABÍDKA
Aquapark AquaCity Poprad uzavřen včetně dubna 2021.
14.03. (Ne) - 20.03. (So) 2021 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
(Ra) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-9 140 Kč
Vybrat termín
14.03. (Ne) - 21.03. (Ne) 2021 - 8 dní, 7 nocí
(Ra) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-10 650 Kč
Vybrat termín
15.03. (Po) - 17.03. (St) 2021 - 3 dny, 2 noci
(Ra) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 020 Kč
Vybrat termín
15.03. (Po) - 18.03. (Čt) 2021 - 4 dny, 3 noci
(Ra) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-4 530 Kč
Vybrat termín
15.03. (Po) - 19.03. (Pá) 2021 - 5 dní, 4 noci
(Ra) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6 040 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoPoprad
HotelRIVERSIDE - Poprad - REKREAČNÍ POBYT
(Ra) Dospělý na lůžku
Termín15.03.2021 - 17.03.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...