dovolená

ID: 949302

SOREA TITRIS - Tatranská Lomnica - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 01.05. (So) - 03.05. (Po) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 2 860 Kč

Stravování
Bez stravy
UBYTOVÁNÍ
a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (vytahovací lůžko "šuplík"), Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, trezor, připojení na internet. b) 1- lůžkové pokoje (bez příplatku) pokoje s přistýlkou (jen pro děti), Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, trezor připojení na internet Pokoje jen na ověření. Za příplatek na ověření 2 - lůžkové apartmány s přistýlkou nebo 2 - lůžkové apartmány PLUS s přistýlkou .
VYBAVENÍ
Restaurace, denní bar, vybudované relaxační centrum a vodní svět. Dále se v hotelu nachází internetový salonek, nový pohádkový dětský koutek, jednací salónky, biliár, lyžárna, úschovna sportovních potřeb, výtah, ohniště, tenisový kurt, parkoviště, aj. 100 m od hotelu atrakce Tatranské Lomnice celoroční kolečková bobová dráha TATRABOB . AQUA Relax - vodní a saunový svět: Zóna I: rekreační bazén s protiproudem (2 trysky), masážní posezení (6 míst se sedací perličkou), zádové masážní trysky, hydromasážní tryska na masáž dolních končetin, vzduchový gejzír, divoká řeka, vodní chrliče, stěnová hydromasáž, vodní hřib, tobogán s vodním proudem, Zóna II: suchá, bio (s bylinkami), parní sauna, ochlazovací bazének, vířivka, ochlazovací výstup do exteriéru, sprchy, odpočívárna. Samostatná zóna: masáže, odpočívárna.
STRAVA
Polopenze. Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK. Na hotelu je možno objednat obědový balíček na tůru: obložená bageta s kuřecím masem, keks, ovoce, nealko za cca 6,20 € / osoba / den Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Kabinová lanovka na Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Množství turistických tras i možností výletů do okolí - Belanská jeskyně , Kežmarok , termální koupaliště Vrbov , Možnost navštívit Botanickou zahradu - ZDE . - či muzeum TRNAP v Tatranské Lomnici .
Wild Park Veľká Lomnica - místo, kde máte exotiku doslova na dosah ruky


VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
KOUPÁNÍ
Krytý hotelový vodní svět "AquaRelax" - Mix zóna ( bazén s atrakcemi ) - vstup za zvýhodněnou cenu . Kryté bazény v některém z hotelů v T. Lomnici (Sorea Urán, Sorea Hutník aj.) Venkovní termální koupaliště ve Vrbově (20 km). Nový celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km).
SILVESTR
Silvestrovský pobyt v termínu 29.12.2020 - 02.01.2021 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní silvestrovské menu s přípitkem a animační akce s tématickým kulturně-společenským programem.
PARKOVÁNÍ
Nehlídané zdarma.
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN!
POLOHA
Kongres a relax Hotel *** SOREA TITRIS nachází v Tatranské Lomnici 15 km severně od Popradu. Komplexně zrekonstruovaný hotel je situován v klidném prostředí, nedaleko centra Tatranské Lomnice, v blízkosti botanické zahrady a Muzea TANAPu. Návštěvníkům slouží visutá lanová dráha na Skalnaté Pleso a Lomnický štít (2 632 m n.m.). Výborné spojení do okolních turistických a lyžařských středisek.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 a večeří od 18.00 hod v den příjezdu a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Při dokoupení obědů není možný oběd v den nájezdu a odjezdu .
PŘÍJEZD AUTEM
Autem z Popradu do Tatranské Lomnice, parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM .
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Popradu dále vlakem nebo autobusem do Tatranské Lomnice (800 m). Aktuální spojení vyhledáte na .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Popradu "Tatry" do Tatranské Lomnice (900 m). Aktuální spojení vyhledáte na .
SLEVY A VÝHODY
Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
ZIMNÍ BLAHO VE WELLNESS (3) (4dny/3noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování v DBL pokoji - 3x bufetová polopenze, - 3x 2-hod. vstup do AQUA Relax centra Zóny mix, - Wi-Fi na celém hotelu - parkování BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ZIMNÍ BLAHO VE WELLNESS (5) (6dnů/5nocí, nástup libovolný)
- 5x ubytování v DBL pokoji obsazeném 2 osobami, - 5x bufetová polopenze, - 5x 2-hod. vstup do AQUA Relax centra Zóny mix, - Wi-Fi na celém hotelu - parkování. BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) BONUSY ZDARMA: - parkování, - Wi-Fi v celém hotelu BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
VÁNOCE
Vánoční pobyt v termínu 21.12.-29.12.2020 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní štědrovečerní menu a animační akce s tématickým kulturně-společenským programem. .
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ INFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách : Výborné podmínky na Skalnatém plese se sedačkovou lanovkou a vleky, na které vede z Tatranské Lomnice kabinová lanovka. Další vynikající lyžování na Štrbském Plese - Solisku .
CELKOVÁ KAPACITA
172 pevných lůžek + 30 přistýlek
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50 €/os 18+/noc
PROČ K NÁM ?
Proč Kongres a relax Hotel *** SOREA TITRIS - vodní svět s tobogánem - bohaté vybavení pro děti - celoroční bobová dráha Tatrabob jen 100 m
01.04. (Čt) - 07.04. (St) 2021 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-11 830 Kč
Vybrat termín
01.04. (Čt) - 08.04. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-13 260 Kč
Vybrat termín
02.04. (Pá) - 06.04. (Út) 2021 - 5 dní, 4 noci
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-8 320 Kč
Vybrat termín
06.04. (Út) - 08.04. (Čt) 2021 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 860 Kč
Vybrat termín
06.04. (Út) - 09.04. (Pá) 2021 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-4 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoTatranská Lomnica
HotelSOREA TITRIS - Tatranská Lomnica - REKREAČNÍ POBYT
Dospělý na lůžku
Termín01.05.2021 - 03.05.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...